bip
epuap_logo
youtube_logo
facebook_logo
Powered by DaysPedia.com
142545
Pn, 9 listopada
DYNÓW Aktualna Pogoda
Dane adresowe
Urząd Gminy Dynów    

ul. Ks. Józefa Ożoga 2, 36-065 Dynów

tel.:16 652-12-57, 16 652-11-48, 16 652-11-55

e-mail: urzad@dynow.regiony.pl

NIP 795-15-65-372
REGON 650011470

Nr rachunku Urzędu w BS Dynów:
21 9093 0007 2001 0000 2365 0030

Gmina Dynów
NIP 813-33-03-318
REGON 650900275
Nr Statystyczny Gminy 1816052

Referaty i stanowiska
Stanowisko/
Imię i nazwisko
Nr telefonu e-mail
Wójt Gminy
Wojciech Piech
16 652-12-57 wojt@dynow.regiony.pl
Zastępca Wójta Gminy
Wiesław Walat
 16 652-12-57 wew. 26
Sekretarz
Zofia Kalawska
16 652-12-57 wew. 15 sekretarz@dynow.regiony.pl
Referat Finansowy
Kierownik Referatu Skarbnik Gminy
Wojciech Cymbalista
16 652-12-57 wew. 18 cymbalista@dynow.regiony.pl
Księgowość Budżetowa
Inspektor Bożena Borkowska
16 652-12-57 wew. 19 borkowska@gminadynow.pl
Księgowość Budżetowa
Inspektor Agnieszka Dudek
16 652-12-57 wew. 19 dudek@dynow.regiony.pl
Księgowość Budżetowa 16 652-12-57 wew. 19 budzet@dynow.regiony.pl
Księgowość Budżetowa
Inspektor Danuta Wandas
16 652-12-57 wew. 19 wandas@dynow.regiony.pl
Płace
Inspektor Zofia Chrobak
16 652-12-57 wew. 17 zofia.chrobak@dynow.regiony.pl
Obsługa Kasowa
Inspektor Joanna Lichota
16 652-12-57 wew. 12 j.lichota@dynow.regiony.pl
Referat Podatkowy
Kierownik Referatu
Adam Ostafiński
16 652-12-57 wew. 11 podatki@dynow.regiony.pl
Podatki i Opłaty Lokalne
Inspektor Justyna Bieńko
16 652-12-57 wew. 11 podatki@dynow.regiony.pl
Księgowość Podatkowa
Inspektor Maria Twardak
16 652-125-57 wew. 17 maria.twardak@dynow.regiony.pl
Administracyjna Obsługa Klienta
Referent Joanna Sieńko
16 652-12-57 wew. 50 biuro@dynow.regiony.pl
Gospodarka Odpadami 16 652-12-57 wew. 50
Referat Organizacyjny
Kierownik Referatu
Kadry i Obsługa Sekretariatu
Inspektor Elżbieta Cymbalista
16 652-12-57 wew. 14 urzad@dynow.regiony.pl
Ewidencja Ludności
Inspektor Wanda Dańko
16 652-12-57 wew. 13 ewidencja@dynow.regiony.pl
Obsługa Rady Gminy i Przeciwdziałanie Uzależnieniom
Inspektor Agata Pyra
16 652-12-57 wew. 22 rada@dynow.regiony.pl
Administracja Systemów Informatycznych i Informacji Niejawnych
Inspektor Stanisław Baran
16 652-12-57 wew. 24 baran@dynow.regiony.pl
Wojskowa Obrona Cywilna i Archiwum
Inspektor Jacek Sowa
16 652-12-57 wew. 20 sowa@dynow.regiony.pl
Referat Oświaty
Kierownik Referatu
Danuta Błotnicka
16 652-12-57 wew. 29 szkoly@dynow.regiony.pl
Płace
Inspektor Marta Chrobak
16 652-12-57 wew. 30 marta.chrobak@dynow.regiony.pl
Obsługa Kasowa
Inspektor Danuta Fara
16 652-12-57 wew. 12 fara@gminadynow.pl
Kadry Oświaty i Stypendia 
Podinspektor Ewelina Kurosz
16 652-12-57 wew. 29 kurosz@gminadynow.pl
Główny Księgowy Szkół
Maria Pyrda
16 652-12-57 wew. 30 maria.pyrda@gminadynow.pl
Referat Inwestycji  Infrastruktury Komunalnej, Promocji i Funduszy Pomocowych
Kierownik Referatu
Ochrona Środowiska
Inspektor Mariola Kaszycka
16 652-12-57 wew. 23
16 652-11-55
m.kaszycka@dynow.regiony.pl
Drogi
Inspektor Piotr Dziepak
16 652-12-57 wew. 21 dziepak@dynow.regiony.pl
Mienie Komunalne i Gospodarka Gruntami
Referent Piotr Potoczny
16 652-12-57 wew. 21 potoczny@dynow.regiony.pl
Remonty i Zamówienia Publiczne
Inspektor Adam Kiełbasa
16 652-12-57 wew. 25 przetargi@dynow.regiony.pl
Gospodarka Komunalna
Dział Obsługi Technicznej i Gospodarczej
Kierownik Wiesław Galej
16 652-12-57 wew. 28 galej@dynow.regiony.pl
Gminna Biblioteka Publiczna
Dyrektor
Mariola Kaczor
16 652-12-57 gbp@dynow.regiony.pl
Wytworzył admin
Data wytworzenia 17 października 2020
Opublikował w BIP admin
Data opublikowania 17 października 2020
Data ostatniej aktualizacji 17 października 2020
Liczba wyświetleń 50 views